O nas

Biuro Obsługi Biznesu prowadzone przez Agnieszkę Piotrowską jest obecne na rynku od blisko dwudziestu lat.
Jesteśmy firmą zajmująca się księgowością i zarządzaniem biznesowym. Naszymi Klientami są firmy z szerokiego spektrum, które obejmuje specjalistów z sektora zdrowia, budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego, transportu, mediów, finansów, IT, gastronomii, handlu hurtowego i detalicznego.
Oferujemy szereg profesjonalnych usług związanych z tworzeniem, rozpoczęciem i prowadzeniem działalności przedsiębiorstw: od udzielania wskazówek dotyczących otwierania i rejestracji działalności gospodarczej poprzez bieżącą obsługę księgową uzupełnioną wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi rachunkowości zarządczej.
Wysokie standardy świadczonych przez nas usług są wynikiem doświadczenia, fachowości oraz profesjonalnego i zindywidualizowanego podejścia do potrzeb naszych Klientów.

Świadectwo Kwalifikacyjne nr 9570/1998

 

zobacz/pobierz certyfikat

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.